Strona główna1 » ZAWIASY DO BRAM

Kategorie

Promocje

ZAWIASY DO BRAM

ZAWIASY DO BRAM Aby zapewnić kompleksowość oferty naszej firmy, zadbaliśmy o to, aby zaproponować naszym klientom szeroki wybór elementów niezbędnych do montażu różnego rodzaju ogrodzeń. Oferujemy między innymi wykonane ze sprawdzonych materiałów zawiasy do furtki i bramy. Powstają one na bazie trwałych materiałów wykazujących wysoką odporność na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych.

Jak wiadomo, elementy ogrodzeń narażone są na intensywne działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, szczególnie nadmiernego promieniowania słonecznego, wilgoci czy skrajne temperatury. Znajdujące się w ofercie naszej firmy zawiasy do furtek oraz bram odznaczają się właściwościami antykorozyjnymi przez co znacząco wzrasta ich funkcjonalność i czas użytkowania.

W szerokiej gamie produktów oferowanych przez sklep internetowy Mk Metal, znajdują się również zawiasy wykonane ze stali nierdzewnej odporne szczególnie na wilgoć czy skrajne temperatury nawet w przypadku intensywnego użytkowania.

Wśród poszczególnych rodzajów zawiasów znajdują się modele różniące się wielkością, przeznaczeniem, typem zabezpieczenia oraz sposobem montażu. W asortymencie sklepu dostępne są zawiasy:

- przykręcane lub spawane,
- toczone z kulką,
- flagowe,
- z kątem otwarcia 180 stopni,
- nierdzewne
i wiele innych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szeroki wybór zawiasów włoskiej firmy COMBIARIALDO.

Proponujemy wiele rozwiązań, które będą wyposażone w optymalne produkty dostosowane do różnego rodzaju obciążeń. Dzięki wytrzymałości oraz najwyższej jakości wykonania oferowane przez nas zawiasy przykręcane lub spawane gwarantują mocne osadzenie skrzydeł i zapewniają długi czas użytkowania bramy lub furtki.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje