Strona główna1 » ELEMENTY BALUSTRAD2 » Systemy linkowe

Kategorie

Promocje

Systemy linkowe

Systemy linkowe

System linkowy to bardzo estetyczny oraz nowoczesny sposób wypełnienia balustrady. Stanowi ciekawą alternatywę do poziomych rur lub prętów najczęciej wykorzystywanych przy produkcji balustrad nierdzewnych.

Oferowane przez nas systemy linkowe występują w trzech wariantach montażu, które óżnią się od siebie przede wszystkim rodzajem i sposobem naciągu linki stalowej. W każdym z trzech systemów wykorzystuje się innego rodzaju elementy, które montowane są w określony sposób np. z wykorzystaniem uchwytów przykręconych do słupka lub też przelotowo w osi słupka.

Wszystkie sprzedawane przez nas elementy systemu wykonane są ze stali nierdzewnej AISI304 natomiast linka wykonana jest  z wysokogatunkowej stali kwasoodpornej AISI316.
Niezależnie od rodzaju, wszystkie elementy składające się na dowolny, proponowany przez nas system linkowy balustrady występują w szlifowanym wariancie wykończenia powierzchni (satyna).

Poniżej znajdują się systemy linkowe balustrad oferowane przez sklep internetowy MK METAL oraz szczegółowe informacje na ich temat.

 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
Powierzchnia