Strona główna1 » ZAWIASY DO BRAM

Kategorie

Hity sklepowe

1234

Kontakt

 • MK METAL
  Grabiszyńska 241 - HUTMEN
  53-234 Wrocław
  woj. dolnośląskie
  NIP: 9131525216
 • E-mail:biuro@mkmetal.pl
 • Telefon+48 727 561 000
  +48 724 101 001
  (71) 712 70 13

ZAWIASY DO BRAM

ZAWIASY DO BRAM

Oferowane przez nas elementy ogrodzeń - zawiasy do bram i furtek powstają na bazie trwałych materiałów wykazujących wysoką odporność w obliczu działania szkodiwych czynników atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii odznaczają się właściwościami antykorozyjnymi przez co znacząco wzrasta ich funkcjonalność i czas użytkowania.

Wśród poszczególnych rodzajów zawiasów znajdują się modele różniące się wielkością, przeznaczeniem, typem zabezpieczenia oraz sposobem montażu. W asortymencie sklepu dostępne są zawiasy regulowane do wspawania i przykręcenia, zawiasy toczone, zawiasy flagowe, zawiasy z kątem 180 stopni i wiele innych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również zawiasy ze stali nierdzewnej oraz szeroki wybór elementów ogrodzeń włoskiej firmy COMBIARIALDO. Proponujemy wiele rozwiązań, które będą wyposażone w optymalne produkty dostosowane do różnego rodzaju obciążeń. Dzięki wytrzymałośći oraz najwyższej jakości wykonania oferowane przez nas zawiasy gwarantują mocne osadzenie skrzydeł i zapewniają długi czas użytkowania bramy lub furtki.

 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje