Strona główna1 » AKCESORIA DO BRAM2 » Wózki do bram

Kategorie

Promocje

Wózki do bram

Wózki do bram

Wózki do bram przesuwnych określane również jako rolki do bram to podstawowe elementy systemu jezdnego, który uzupełniony o odpowiednie akcesoria jest niezbędny do montażu i prawidłowej pracy bramy przesuwnej. W ofercie posiadamy wózki do klasycznych bram rezydencyjnych oraz wózki do ciężkich bram przemysłowych.


Dostępne u nas wózki zbudowane są wysokiej jakości materiałów, a przy zastosowaniu technologii antykorozyjnej (galwanizowanie) wzrasta ich odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych i wydłuża czas użytkowania. Wózki posiadają łożyska kulkowe, które osadzone są na rolkach stalowych lub rolkach poliamidowych. Na podstawowy zestaw do bramy przesuwnej składaja się dwa wózki do bramy, rolka najazdowa oraz dolne gniazdo najazdu i górny uchwyt bramy z rolkami.


Oferowane przez nas wózki do bram przesuwnych oraz akcesoria nadają się do wykorzystania profilu bramowego o wymiarach 80x80x5mm oraz 70x70x4mm. Istnieje również możliwość zamówienia wózków i akcesoriów do innych typów bram takich jak np. wózki do bram podwieszanych. Poniżej znajdują się wózki i akcesoria do bram przesuwnych oferowane przez sklep internetowy MK METAL oraz szczegółowe informacje na ich temat.
 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje