1 » 2 » 3

TRALKI KUTE

TRALKI KUTE

Tralki metalowe kute to bardzo szeroka gama produktów, wypełniających ogrodzenia, balkony oraz balustrady. Wykonane są z wysokiego gatunku stali i dzięki temu nie ma żadnych problemów z ich spawaniem czy cynkowaniem. Oprócz popularnych tralek z pręta 12x12 mm lub pręta 14x14 mm dostępne są u nas również tralki wykonane z płaskownika 25x4 mm lub 30x4 mm.
 

Znajdujące się w naszej ofercie się tralki możemy podzielić na dwie grupy: tralki balustradowe proste oraz z tralki balkonowe z brzuszkiem. Dzięki temu, że posiadają bardzo duży wybór wzorów, tralki metalowe nadają niepowtarzalny wygląd wszystkim projektom do których zostaną wykorzystane.
 

W ofercie mamy również słupy balustradowe. Słupy są wyższe oraz masywniejsze niż tradycyjne tralki i spełniają podwójną funkcję: są elementem stabilizującym konstrukcję oraz nadają balustradzie niepowtarzalny wygląd. Najczęściej spotykane rozmiary słupów to 25x25mm i 30x30mm.
 

Poniżej znajdują się metalowe tralki kute oraz słupy balustradowe oferowane przez sklep internetowy MK METAL oraz niezbędne informacje na ich temat.
 

 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do