1 » 2 » 3

BALUSTRADY CAŁOSZKLANE

BALUSTRADY CAŁOSZKLANE

Balustrady całoszklane samonośne to niczym nie przedzielone tafle szkła, które charakteryzuje nowoczesny, estetyczny design. Dzięki temu, że przenoszą duże obciążenia pełnią również stabilną funkcję konstrukcyjną. Balustrada samonośna charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uderzenia oraz jest łatwa do utrzymania w czystości.
 

Proponujemy klasyczny system balustrad szklanych z wykorzystaniem aluminiowego profilu nośnego, który może być uzupełniony o poręcz ze stali nierdzewnej lub pozostawiony bez poręczy. W zależności od sposobów montażu i wymagań wytrzymałościowych dostępne mamy dwa rozwiązania: profil aluminiowy montowany od góry i profil aluminiowy montowany do boku podłoża za pomocą zestawów zamocowań dobieranych do grubości tafli szkła (najczęściej hartowanego).
 

Balustrady ze szkłem to świetne rozwiązanie, które sprawdzi się znakomicie wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia. Stanowią nowoczesne wykończenie inwestycji w prywatnych domach lub budynkach użyteczności publicznej (lotniska, stadiony, galerie handlowe). Poniżej znajdują się dostępne w sklepie MK METAL systemy balustrad całoszklanych wraz z akcesoriami do ich montażu oraz niezbędne informacje na ich temat.
 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Powierzchnia